PATCHCORD KAT.5E UTP 1M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU5-20CC-0100-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-20CC-0100-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21.70 Cena przed promocją: 24.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Osłona końcówki | Nie |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 150mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.