PANASONIC ENELOOP AAA 800mAh 2 szt
Symbol: BK-4MCDE/2CP
Dostępność: 17 szt.
Cena: 29.85 Cena przed promocją: 33.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BK-4MCDE/2CP
Dostępność: 17 szt.
Cena: 29.85 Cena przed promocją: 33.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Rodzaj ogniwa | Ni-MH |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| maksymalna ilość cykli ładowania | 2100 |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 13mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 85mm |