PAN MIĘSKO Wołowina z królikiem (dorosły) chrupki M - Karma sucha dla psa - 20kg
Dostępność: 23 szt.
Cena: 301.69 Cena przed promocją: 335.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 301.69 Cena przed promocją: 335.21 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Popiół surowy | 9,5% |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 395mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.