Orbitrek eliptyczny HORIZON FITNESS Andes 3.1
Symbol: HZ-ANDES_3.1
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5870.36 Cena przed promocją: 6522.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-ANDES_3.1
Dostępność: 10 szt.
Cena: 5870.36 Cena przed promocją: 6522.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Zmienny opór | Tak |
| Model | Orbitrek eliptyczny |
| Liczba poziomów oporu | 16 |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Przeznaczenie | Dom |
| Liczba programów | 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Wysokość produktu | 1710 mm |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Głębokość produktu | 1730 mm |
| Waga koła zamachowego | 7 kg |
| Długość kroku | 50,8 cm |
| Waga produktu | 77 kg |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno |
| Wyświetlone parametry treningu | Kompas kardio |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Profil |
| Wyświetlone parametry treningu | Wyświetlacz HR |
| Wyświetlone parametry treningu | Moc |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Opór |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość obrotów |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Typ wyświetlacza | LCD |
• Dzieci i osoby o ograniczonej sprawności fizycznej powinny korzystać z orbitreka tylko pod nadzorem.
• Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć ryzyka kontuzji.
• Sprawdź urządzenie przed użyciem, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie technicznym.