OptiVital puszka -soczyste kawałki dla dorosłych psów z wołowiną oraz dziczyzną w sosie 1250g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.64 Cena przed promocją: 10.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.64 Cena przed promocją: 10.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wsparcie wzroku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.