Ollo przysmak suszony z kaczką dla psa 80g
Dostępność: 12 szt.
Cena: 18.13 Cena przed promocją: 20.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 18.13 Cena przed promocją: 20.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 80 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Suszony |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Białko | 40,9% |
| Zawartość tłuszczu | 35,1% |
| Zawartość wilgoci | 6,2% |
| Popiół surowy | 12,5% |
| Włókna surowe | 3,7% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.