Ollo Tuna & Chicken with Salmon in Broth Nr 2 70g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.22 Cena przed promocją: 10.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.22 Cena przed promocją: 10.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Waga produktu | 70 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 1,69% |
| Popiół surowy | 1,08% |
| Włókna surowe | 0,16% |
| Zawartość wilgoci | 74,52% |
| Białko | 19,23% |
| Szerokość | 66mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 66mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.