Okulary na rower ALPINA NYLOS HR czarne mat szkło czarne lustro Cat.3
Symbol: A8635331
Dostępność: 13 szt.
Cena: 190.40 Cena przed promocją: 211.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A8635331
Dostępność: 13 szt.
Cena: 190.40 Cena przed promocją: 211.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor ramy | Czarny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| 100% ochrony przed UVA i UVB | Tak |
| Rodzaj dopasowania | Wąskie dopasowanie |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Najlepsze zastosowania | Rower |
| Materiał soczewki | Ceramika |
| Regulowane noski | Tak |
| Kształt | Osnowa |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ochrona przed UV 400 | Tak |
| Soczewki lustrzane | Tak |
| Typ obręczy | Półobręcz |
| Rodzaj oprawek | Półobwódkowe |
| Klasa ochrony przed UV | 3 |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Długość zauszników | 15,6 cm |
| Waga produktu | 24,4 g |
| Szerokość ramy | 13,3 cm |
| Styl | Sportowy |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 70mm |