Okulary JULBO DENSITY roz.L fioletowe
Symbol: 964409
Dostępność: 3 szt.
Cena: 422.86 Cena przed promocją: 469.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 964409
Dostępność: 3 szt.
Cena: 422.86 Cena przed promocją: 469.84 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Transmisja światła | 12% |
| Kolor wewnęrzny | Szary |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Najlepsze zastosowania | Uniwersalne |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Materiał ramy | Plastik |
| Kolor ramy | Fioletowy |
| Kolor oprawek okularów | Biały |
| Kolor oprawek okularów | Fioletowy |
| Kolor soczewek | Fioletowy |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Szerokość ramy | 148 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość soczewki | 135 mm |
| Długość zausznika | 138 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 65mm |
• Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną.
• Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej.
• Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu.