Okap teleskopowy WK7 Light Eco RK60 biały
Symbol: WK7LightEcoRK60wh
Dostępność: 1 szt.
Cena: 421.20 Cena przed promocją: 468.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WK7LightEcoRK60wh
Dostępność: 1 szt.
Cena: 421.20 Cena przed promocją: 468.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | teleskopowa |
| Kolor | biały |
| Wydajność (maks.) | 300 m3/h |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość | 29.6 cm |
| Oznaczenia | |