Okap teleskopowy BHP62CLI
Symbol: 731612
Dostępność: 8 szt.
Cena: 709.20 Cena przed promocją: 788.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 731612
Dostępność: 8 szt.
Cena: 709.20 Cena przed promocją: 788.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Oświetlenie LED
Nowsze modele okapów kuchennych wyposażone są w diody LED, które zapewniają doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. Diody LED w porównaniu z innymi systemami oświetlenia są wyjątkowo ekonomiczne, emitują światło zbliżone do światła naturalnego, zużywają minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzują się wyjątkowo długim (nawet trzykrotnie dłuższym) okresem żywotności. Dobrze dobrany i prawidłowo zainstalowany okap kuchenny z oświetleniem LED stanowi istotny element wyposażenia kuchni nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale i funkcjonalności.
Filtry przeciw tłuszczowe przystosowane do mycia w zmywarce
Metalowe filtry przeciwtłuszczowe w okapach Gorenje są łatwe do usunięcia i oczyszczenia. Można je myć ręcznie lub w zmywarce przy użyciu delikatnego programu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | teleskopowa |
| Kolor | kość słoniowa |
| Wydajność (min.) | 158 m3/h |
| Wydajność (maks.) | 435 m3/h |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | C |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość | 31.5 cm |
| Waga | 7.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |