Okap teleskopowy AKR5390IX
Symbol: AKR5390IX
Dostępność: 15 szt.
Cena: 603.90 Cena przed promocją: 671.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AKR5390IX
Dostępność: 15 szt.
Cena: 603.90 Cena przed promocją: 671.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | teleskopowa podszafkowa do zabudowy |
| Kolor | inox |
| Wydajność | 271 m3/h |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Szerokość | 59.9 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |