Okap podszafkowy NK24M1030IS
Symbol: NK24M1030IS/UR
Dostępność: 14 szt.
Cena: 562.50 Cena przed promocją: 625.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NK24M1030IS/UR
Dostępność: 14 szt.
Cena: 562.50 Cena przed promocją: 625.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Okap NK24M1030IS
Zawsze doskonale czysty
Łatwy w czyszczeniu aluminiowy filtr
Wytrzymały i łatwy do czyszczenia filtr aluminiowy chroni wentylator i przedłuża żywotność silnika, wychwytując tłuszcz i kurz, zanim zatkają silnik lub ograniczą przepływ powietrza. Filtr wymaga czyszczenia nie częściej niż raz na 34 tygodnie. To żaden problem, bo filtr ten jest nie tylko przystosowany do mycia, ale również bez trudu zmieści się w zmywarce.
Zachowaj czystość w swojej kuchni
3 tryby pracy
Zapewniają szybkie iskuteczne usuwanie pary czy nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie gotowania.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | podszafkowa |
| Kolor | srebrny |
| Wydajność (tryb intensywny) | 392 m3/h |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | przyciski |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Głębokość | 30.1 cm |
| Waga | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |