Okap kominowy LFC319X
Symbol: LFC319X
Dostępność: 4 szt.
Cena: 701.10 Cena przed promocją: 779.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFC319X
Dostępność: 4 szt.
Cena: 701.10 Cena przed promocją: 779.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Okap kominowy LFC319X
Stylowy okap kominowy
Okap kominowy, montowany na ścianie powyżej płyty, zapewnia świeże powietrze podczas gotowania i doskonale pasuje do wystroju kuchni.
Łatwe sterowanie
Łatwe w użyciu elementy sterujące, umożliwiające szybkie i ustawienie prędkości i oświetlenia.
Czysty filtr, czyste powietrze
Zmywalny filtr, który zapewnia czystsze powietrze w Twojej kuchni przez długi czas.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | do zabudowy kominowa |
| Kolor | inox |
| Wydajność (min.) | 235 m3/h |
| Wydajność (maks.) | 420 m3/h |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | D |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 89.8 cm |
| Wysokość | 69 cm |
| Wysokość z kominem | 102 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |