Okap OSC6212B
Symbol: 1193124
Dostępność: 30 szt.
Cena: 305.10 Cena przed promocją: 339.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1193124
Dostępność: 30 szt.
Cena: 305.10 Cena przed promocją: 339.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Okap uniwersalny 60 cm OSC6212B
Dobre oświetlenie w kuchni nie musi oznaczać kosmicznych rachunków za prąd. Okapy Amica wyposażone zostały w nowoczesne oświetlenie LED. Diody LED są wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim zużywają minimalne ilości prądu. Jednocześnie dają jasne, przyjemne dla oka światło i znakomicie oświetlają kuchenny blat.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | podszafkowa do zabudowy |
| Kolor | czarny |
| Wydajność (maks.) | 163 m3/h |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | suwak |
| Klasa energetyczna | C |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |