Okap OSC6112I
Symbol: 1160950
Dostępność: 30 szt.
Cena: 385.20 Cena przed promocją: 428.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1160950
Dostępność: 30 szt.
Cena: 385.20 Cena przed promocją: 428.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
OSC6112I Okap
Niski poziom hałasu
Okapy Amica charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, dzięki czemu odgłosy pracującego urządzenia nie będą przeszkadzały, nawet jeśli kuchnia połączona jest z salonem.
Oświetlenie halogenowe
Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu.
Efekt: wygoda użytkownika.
Aluminiowy filtr tłuszczu
Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.
Liczba stopni obrotowych silnika: 3
Możesz regulować prędkość okapu w zależności do potrzeb.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | podszafkowa |
| Kolor | inox |
| Wydajność (maks.) | 184 m3/h |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Klasa energetyczna | C |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Głębokość | 50.5 cm |
| Waga | 5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |