Okap OMC6271B
Symbol: 1193765
Dostępność: 30 szt.
Cena: 549.90 Cena przed promocją: 611.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1193765
Dostępność: 30 szt.
Cena: 549.90 Cena przed promocją: 611.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Okap OMC6271B
Listwa LED
Słabe oświetlenie znacznie utrudnia prace kuchenne. Podobnie jest z ciągle przepalającymi się żarówkami. By zagwarantować pełen komfort, okapy Amica wyposażone zostały w nowoczesne i dekoracyjne listwy LED, które są niezwykle żywotne oraz emitują jasne, przyjemne światło. Wybierz okap Amica i korzystaj z najlepszych rozwiązań!
SlimSize
Teraz, dzięki pomniejszonej głębokości konstrukcji, okap bez problemu zmieści się w standardowych, 30. centymetrowych szafkach. Instalacja nie wymaga więc dodatkowych, uciążliwych prac stolarskich oraz zmian w aranżacji kuchennej zabudowy. Okapy meblowe to wygoda, funkcjonalność oraz doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają kuchnie z zabudowanym ciągiem szafek.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | meblowy |
| Kolor | czarny |
| Wydajność (maks.) | 176 m3/h |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Tryb intensywny | Nie |
| Oświetlenie | LED (diodowe) |
| Sterowanie | przyciski |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Szerokość | 55 cm |
| Wysokość | 16.8 cm |
| Głębokość | 28.5 cm |
| Waga | 8.7 kg |
| Oznaczenia | |