Odkurzacz sucho/mokry 20L ze zbiornikiem AT-DXV20P
Symbol: AT-DXV20P
Dostępność: 30 szt.
Cena: 385.13 Cena przed promocją: 427.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AT-DXV20P
Dostępność: 30 szt.
Cena: 385.13 Cena przed promocją: 427.92 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Długość węża | 2 m |
| Długość kabla | 3 m |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Pojemność | 20 l |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Funkcja dmuchania | Tak |
| Podciśnienie | 15 kPa |
| Rura teleskopowa | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Worek dołączony | Tak |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Filtr HEPA | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 380mm |
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Zachować ostrożność podczas użytkowania i konserwacji, aby uniknąć kontaktu z szkodliwymi substancjami.
• Urządzenie może emitować szkodliwe substancje. Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego.