Odkurzacz ręczny V9 Mix bezprzewodowy
Symbol: FANTTIKV9MIX
Dostępność: 8 szt.
Cena: 298.80 Cena przed promocją: 332.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FANTTIKV9MIX
Dostępność: 8 szt.
Cena: 298.80 Cena przed promocją: 332.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Fanttik Slim V9 Mix to kompleksowe narzędzie do czyszczenia i pompowania, które nie tylko usuwa kurz i brud, ale także może przedmuchiwać, nadmuchiwać i pompować. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów, ten mini odkurzacz radzi sobie z czyszczeniem siedzeń samochodowych, deski rozdzielczej, dywaników, rowków czy otworów wentylacyjnych, zapewniając dokładne sprzątanie bez pozostawiania zanieczyszczeń.
Ale to nie wszystko! Slim V9 Mix napompuje piłki, kółka do pływania czy materace, a nawet pomoże opróżnić torbę do przechowywania, oszczędzając miejsce.
Slim V9 Mix to Twój najlepszy towarzysz w dbaniu o czystość niezależnie od miejsca i sytuacji!
Zapomnij o brudzeniu rąk podczas opróżniania odkurzacza!
Dodatkowo zaawansowany system filtracji odfiltrowuje aż 95,99% kurzu i drobnych cząstek, a filtry wstępny i HEPA można łatwo wyjąć, umyć i ponownie wykorzystać, co gwarantuje ich dłuższą żywotność.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz ręczny |
| Moc ssania | 12000 Pa |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Worek | Brak worka |
| Pojemność | 120 ml |
| Filtr | HEPA |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Funkcje specjalne |
|
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 min |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
223 x 167 x 55 mm |
| Waga | 430 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |