Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740
Symbol: BWD41740
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BWD41740
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1302.00
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740
Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Z mocą max 1700 W - pierze dywany, zbiera mokre zabrudzenia, odkurzy wszystkie prowierzchnie. Z turboszczotką do gruntownego odkurzania dywanów.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz workowy Odkurzacz piorący |
| Moc | 1700 W |
| Worek | G ALL |
| Pojemność | 5 l |
| Filtr | Wodny |
| Długość przewodu | 6 m |
| System parkowania | Pionowy Poziomy |
| Funkcje | Automatyczny zwijacz przewodu Składana rura Uchwyt |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary Fioletowy |
| Wymiary |
360 x 350 x 490 mm |
| Waga | 14 kg |
| Pozostałe parametry |
Wyposażenie dodatkowe:
|
| Pozostałe informacje |
Środki piorące zawierają Methylchloroisothiazolinone 2-metyloizotiazol-3(2H)-on i 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Mogą powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. |
| Oznaczenia | |