Odciąg wiórów Scheppach DC500
Symbol: SCH5906307901
Dostępność: 12 szt.
Cena: 840.20 Cena przed promocją: 933.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SCH5906307901
Dostępność: 12 szt.
Cena: 840.20 Cena przed promocją: 933.55 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc pobierana | 550 W |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Wysokość produktu | 1430 mm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Ciśnienie (Pa) | 900 |
| Przepływ powietrza (wysoka prędkość) | 1150 m³/h |
| Długość przewodu | 2 m |
| Pojemność | 75 l |
| Średnica węża | 10 cm |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 750mm |
• Zachować ostrożność podczas użytkowania i konserwacji, aby uniknąć kontaktu z szkodliwymi substancjami.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Urządzenie może emitować szkodliwe substancje. Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego.