Oczyszczacz powietrza Pure 500 EPO50351SW
Symbol: EPO50351SW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 889.20 Cena przed promocją: 988.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EPO50351SW
Dostępność: 2 szt.
Cena: 889.20 Cena przed promocją: 988.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Oczyszczacz powietrza Pure 500 215 m3/h
Bezkompromisowa wydajność, funkcja łączności i kompaktowe rozmiary
Monitoruj jakość powietrza w domu, gdziekolwiek jesteś, dzięki kompaktowemu oczyszczaczowi powietrza Pure 500 Mono z funkcją łączności. 4-stopniowy system filtracji ze spiralnym wylotem równomiernie rozprowadza oczyszczone powietrze w całym pomieszczeniu.
Oddychaj czystszym powietrzem dzięki zaawansowanej 4-stopniowej filtracji
Filtracja HEPA chroni przed kontaktem z kurzem domowym, łupieżem zwierząt oraz pyłkami drzew i traw. 4-stopniowa filtracja chroniąca przed bakteriami i wirusami z filtrem wstępnym i węglem aktywnym jest w stanie odfiltrować do 99,5% cząsteczek unoszących się w powietrzu o wielkości do 0,3 um.
Rzetelne dane o jakości powietrza zawsze w zasięgu ręki
Zawsze wracaj do domu z czystym powietrzem. Inteligentne harmonogramy, sterowanie głosowe i spersonalizowane kanały pozwalają w pełni wykorzystać możliwości oczyszczacza powietrza. Możesz sprawdzić jakość powietrza w domu, gdziekolwiek jesteś.
Oczyszcza powietrze w pomieszczeniu w zaledwie 10 minut
Spiralny wylot powoduje powstanie silnego wiru, który zapewnia wydajną cyrkulację czystego powietrza w pomieszczeniu oraz pozwala przefiltrować powietrze w pokoju o powierzchni 10 m2 w zaledwie 10 minut.
Skutecznie wychwytuje i neutralizuje wirusy oraz bakterie
Neutralizuje 99,99% wychwyconych bakterii i filtruje 99% wirusów unoszących się w powietrzu, aby zapewnić zdrowie Tobie i Twojej rodzinie.
Cichy i intuicyjny: Oczyszcza powietrze podczas snu
Śpij spokojniej. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, który wynosi zaledwie 20 dB w trybie cichym, możesz pozostawić oczyszczacz powietrza włączony podczas snu.
Wydajny oczyszczacz powietrza Pure A9 dostosowuje się do zmian warunków otoczenia
Uzyskaj wolne od zanieczyszczeń powietrze nawet w dużych pomieszczeniach dzięki inteligentnemu oczyszczaczowi powietrza Electrolux Pure A9:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Oczyszczacz powietrza |
| Moc | 25 W |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Wydajność | 215 m3/h |
| Zasięg działania | 45 m2 |
| Jonizacja | Nie |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
405 x 234 x 234 mm |
| Waga | 3.4 kg |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |
| Oznaczenia | |