Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard ReaFlex rozmiar M, czarne
Symbol: 5024061011
Dostępność: 5 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5024061011
Dostępność: 5 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Obwód ramienia | 24 - 28 cm |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail, Downhill, Motocross |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 380mm |