Ochraniacze kolan LEATT Knee Guard 3DF 5.0 Evo rozmiar L, czarne
Symbol: 5025202542
Dostępność: 6 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5025202542
Dostępność: 6 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Odporny na ścieranie | Tak |
| Certyfikaty | EN 1621-1 Level 1 |
| Typ produktu | Ochraniacze kolan |
| Materiały | MoistureCool , AirMesh, Neopren |
| Antypoślizgowy pasek | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Wyprofilowane kolana | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Cechy szczególne | ochrona Leatt®: 13 pkt, pianka 3DF, rękaw z perforowanego neoprenu |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 155mm |