Obudowa na dysk GEMBIRD EE2-U3S-2-R (2.5"; USB 3.0; Aluminium; kolor czerwony)
Symbol: EE2-U3S-2-R
Dostępność: 26 szt.
Cena: 30.81 Cena przed promocją: 34.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EE2-U3S-2-R
Dostępność: 26 szt.
Cena: 30.81 Cena przed promocją: 34.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Zestaw układów | ASM1153 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 175mm |
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.