Obudowa Qube 540 Moonstone
Symbol: Q540-LGNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 250.20 Cena przed promocją: 278.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Q540-LGNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 250.20 Cena przed promocją: 278.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Kompaktowa obudowa, nieograniczona kreatywność QUBE 540
Zaprojektowana dla twórców, graczy i entuzjastów DIY.
Idealna do małych mieszkań, akademików oraz dla twórców w ciągłym ruchu - QUBE 540 dopasowuje się do Twojego stylu życia tak samo dobrze, jak do Twojego komputera.
Kompaktowa, a jednocześnie wydajna
Niewielkie rozmiary, duże możliwości. QUBE 540 obsługuje karty graficzne o długości do 415 mm, chłodzenie cieczą 360 mm oraz komponenty klasy high-end.
Elastyczna orientacja obudowy
Pionowo lub poziomo - QUBE 540 dopasowuje się do Twojej przestrzeni i stylu. Świetnie prezentuje się i pasuje w każdym ustawieniu.
Stwórz własny układ
Modułowe wnętrze zaprojektowane z myślą o nieograniczonej kreatywności - od konfiguracji z chłodzeniem cieczą po kompaktowe stacje robocze. Dostosuj ją po swojemu.
Przestawny panel I/O i ruchome uchwyty
Zamontuj panel I/O oraz uchwyty na górze, dole, po lewej lub prawej stronie, aby porty i punkty chwytu zawsze były tam, gdzie ich potrzebujesz.
Wszechstronny, modułowy układ
Jedna obudowa, niezliczone możliwości. Zmieniaj i redefiniuj swoją konfigurację w dowolnym momencie dzięki wymiennym elementom i elastycznym układom.
Gotowa na pionowy montaż GPU
Obsługa pionowej instalacji karty graficznej pozwala wyeksponować wydajne GPU i podkreślić estetykę zestawu.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX ITX ATX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (dół) 1 x 360 mm (góra) 1 x 140 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 140 mm (góra) 1 x 280 mm (góra) 1 x 280 mm (dół) 1 x 360 mm (dół) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 172 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | SFX ATX |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary |
438.5 x 225 x 492.1 mm |
| Oznaczenia | |