Obudowa PRO MINI AZ-01B-OP mATX
Symbol: AZ-01B-OP
Dostępność: 18 szt.
Cena: 146.70 Cena przed promocją: 163.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AZ-01B-OP
Dostępność: 18 szt.
Cena: 146.70 Cena przed promocją: 163.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Obudowa PRO MINI AZ-01B-OP mATX
CHIEFTEC Pro Mini prezentuje nowoczesną obudowę m-ATX Mini-Tower PC z ponadczasowo elegancką, szczotkowaną przednią panelu, uzupełnioną przez wnętrze zaprojektowane z myślą o optymalnej kompatybilności sprzętowej i chłodzeniu. CHIEFTEC Pro Mini posiada dodatkowy materiał tłumiący dźwięki na bocznych i przednich panelach, zapewniający optymalny poziom hałasu, podczas gdy łącznie 8 możliwych punktów montażu wentylatorów umożliwia elastyczne konfiguracje chłodzenia. Pro Mini jest gotowy dostarczyć klientom idealną kombinację wydajności, poziomu hałasu i wysokiej jakości designu.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | SPCC |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) 3 x 120 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 240 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 280 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C 1 x słuchawki 1 x mikrofon 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
420 x 212 x 360 mm |
| Waga | 5.15 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |