Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX
Symbol: TACMARS-MCSE2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 155.70 Cena przed promocją: 173.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TACMARS-MCSE2
Dostępność: 3 szt.
Cena: 155.70 Cena przed promocją: 173.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
PMC-SE2
Gaming Mini Tower
Odkryj idealną równowagę między designem a funkcjonalnością dzięki obudowie MicroArtx MC-SE2. Wyposażona w ciągłe, bezramkowe panele z hartowanego szkła z przodu i z boku, ta obudowa komputerowa zamienia Twoje stanowisko w stylową ekspozycję sprzętu. Tylny wentylator 120 mm FRGB, konstrukcja dwukomorowa z obsługą zestawów chłodzenia cieczą oraz zoptymalizowany system wentylacji Airflow Mesh zapewniają wyjątkową wydajność termiczną podczas sesji gamingowych.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 5 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) 2 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 1 x 120 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
388 x 197 x 304 mm |
| Waga | 2.8 kg |
| Oznaczenia | |