Obudowa MARS MC-NEBULA BLACK ATX 4xARGB fans
Symbol: TACMARS-MCNEBULA
Dostępność: 3 szt.
Cena: 292.50 Cena przed promocją: 325.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TACMARS-MCNEBULA
Dostępność: 3 szt.
Cena: 292.50 Cena przed promocją: 325.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
MC-NEBULA
OBUDOWA GAMINGOWA
MC-NEBULA łączy maksymalny przepływ powietrza z unikalną estetyką ARGB. Przedni panel z mikroperforowanej metalowej siatki zapewnia doskonały dopływ powietrza, a 4 dołączone wentylatory ARGB 120 mm z liniowym podświetleniem obwodowym i aluminiowym rdzeniem oferują równomierne, ciche i wydajne efekty świetlne. Zaawansowany system CableHatch umożliwia czysty montaż w kilka sekund, natomiast boczny panel z hartowanego szkła pozwala wyeksponować podzespoły z perfekcyjnym wykończeniem. Kompatybilna z płytami ATX / Micro-ATX / Mini-ITX.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 2 x 120 mm (dół) 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (dół) 1 x 240 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 302 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 162 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
443 x 350 x 196 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| Oznaczenia | |