Obudowa GS-03B-OP Hunter 3 Midi 4x ARGB Fans
Symbol: GS-03B-OP
Dostępność: 30 szt.
Cena: 331.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS-03B-OP
Dostępność: 30 szt.
Cena: 331.00
Rata 0% już od: / mc
CHIEFTEC Hunter 3 opiera się na sukcesie oryginalnej obudowy do gier Hunter 2 i oferuje zupełnie nową konstrukcję z szerszą obudową wykonaną z grubszych materiałów, ulepszoną obsługą chłodnicy i miejscem na najnowsze płyty główne z możliwością podłączenia tylnego (kompatybilne z ASUS BTF i MSI Projekt Zero). Zoptymalizowany układ wewnętrzny umożliwia instalację radiatorów 360 mm z przodu i na górze oraz chłodnic CPU Tower o wysokości do 178 mm. Dzięki przestronnej i dobrze wentylowanej konfiguracji można z łatwością pomieścić wysokiej klasy procesory graficzne o długości do 425 mm.
Hunter 3 jest wyposażony w 4 fabrycznie zainstalowane wentylatory A-RGB podłączone do koncentratora sterującego, który umożliwia synchronizację M/B i kontrolę prędkości wentylatora. Dzięki perforowanemu stalowemu panelowi przedniemu i ogólnej, czystej, liniowej konstrukcji, CHIEFTEC Hunter 3 jest gotowy do obsługi nowoczesnych systemów do gier w ponadczasowo eleganckiej obudowie.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) 2 x 120 mm (bok) 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 280 mm (góra) 1 x 360 mm (góra) 1 x 240 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 1 x słuchawki 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 425 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
440 x 238 x 450 mm |
| Waga | 9.28 kg |
| Oznaczenia | |