Obudowa Fury Shobo SH8F Midi Tower z oknem czarna
Symbol: NFO-2401
Dostępność: 10 szt.
Cena: 243.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFO-2401
Dostępność: 10 szt.
Cena: 243.00
od 300 zł do 20 000 zł
Harmonia formy i mocy
FURY SHOBO SH8F to obudowa zaprojektowana dla graczy, którzy traktują swój komputer jak precyzyjne narzędzie walki niczym doskonale wykutą zbroję. To konstrukcja, w której każdy detal służy jednemu celowi: zapewnieniu maksymalnej kontroli nad systemem w samym środku cyfrowej bitwy.
Nowy front panel i struktura Midi Tower
W nowej odsłonie SHOBO SH8F postawiliśmy na minimalistyczny, całkowicie płaski panel przedni typu mesh, który oferuje dużą powierzchnię wlotu powietrza. Konstrukcja typu Midi Tower zapewnia idealny balans między kompaktową formą a przestronnością wnętrza, wspierając płyty główne w formatach ATX, Micro-ATX oraz Mini-ITX.
Wentylatory Fury SAI S12 PWM
Sercem układu chłodzenia są cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory Fury SAI S12 PWM, oparte na wytrzymałych łożyskach FDB o żywotności do 50 000 godzin. Zastosowanie sterowania sygnałem PWM pozwala na pracę przy znacznie niższych obrotach niż w przypadku modeli DC oraz zapewnia stabilne działanie w optymalnych warunkach napięciowych (12 V).
Przepływ powietrza niczym Kaze
Zastosowane wentylatory SAI S12 oferują idealny balans między cichą pracą (27 dB) a skutecznym przepływem powietrza (49,60 CFM). Jednocześnie wentylatory generują wysokie ciśnienie statyczne (1,72 mmH2O), co gwarantuje wydajne tłoczenie chłodnego powietrza przez gęstą strukturę panelu typu mesh.
Chłodzenie godne mistrzów ciecz i powietrze
Dla najbardziej wymagających użytkowników SHOBO oferuje duży potencjał rozbudowy konstrukcja pomieści łącznie aż 8 wentylatorów. Obudowa jest również w pełni przygotowana do montażu chłodzenia cieczą, wspierając radiatory o długości do 360 mm na froncie (dla radiatora 360 mm wymagany montaż wentylatorów wewnątrz struktury) oraz do 240 mm na górze obudowy.
Maksymalna kompatybilność
Wnętrze FURY SHOBO to przestrzeń zaprojektowana z myślą o najważniejszych elementach Twojego rynsztunku. Konstrukcja umożliwia montaż kart graficznych o długości do 330 mm oraz wieżowych chłodzeń procesora o wysokości do 161 mm. Całość uzupełniają dedykowane zatoki na dwa dyski 2,5" oraz dwa dyski 3,5".
Twoje centrum dowodzenia
Panel górny zapewnia szybki dostęp do złączy niezbędnych do obsługi Twojego arsenału: dwóch portów USB 3.0 (5 Gbit/s), portu USB 2.0 oraz gniazd audio. Estetykę zestawu podkreśla boczny panel ze szkła hartowanego, a o bezpieczeństwo podzespołów dba system filtrów przeciwkurzowych, stanowiących barierę dla zanieczyszczeń.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 2 x 120/140 mm (góra) 2 x 120 mm (dół) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon 1 x słuchawki 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 161 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 170 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.3 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |