Obudowa Elite 681 Panoramic 270° szkło hartowane czarna
Symbol: E681-KHNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 322.20 Cena przed promocją: 358.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E681-KHNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 322.20 Cena przed promocją: 358.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zaprojektowana do ekspozycji, chłodzona dla wydajności Elite 681
Elite 681 na nowo definiuje obudowy typu showcase dzięki panoramicznym panelom ze szkła hartowanego o kącie widzenia 270° oraz prawdziwej, dwukomorowej konstrukcji. Zaprojektowana z myślą o systemach o wysokiej wydajności, łączy dopracowaną estetykę z zaawansowaną inżynierią przepływu powietrza. Od obsługi pionowego chłodzenia po szeroką kompatybilność z radiatorami ta obudowa została stworzona, aby z klasą i precyzją obsłużyć sprzęt nowej generacji.
270° bezszwowa konstrukcja ze szkła
Podwójne panele ze szkła hartowanego z fazowanymi krawędziami 45° oferują nieprzerwaną, niezwykle czystą ekspozycję systemu i podświetlenia.
Prawdziwa konstrukcja dwukomorowa
Oddzielne komory dla płyty głównej oraz zasilacza/okablowania usprawniają przepływ powietrza i upraszczają zarządzanie kablami, oferując 95 mm przestrzeni.
Ekstremalna kompatybilność chłodzenia
Obsługa dwóch radiatorów 360 mm (góra i dół) oraz jednego radiatora 280 mm z boku - idealna dla niestandardowych pętli chłodzenia lub wydajnych zestawów AIO.
Pionowa konfiguracja przepływu powietrza
Możliwość montażu do 10 wentylatorów w układzie od dołu do góry przyspiesza odprowadzanie ciepła, zapewniając doskonałą wydajność termiczną.
Fabrycznie zainstalowane wentylatory ARGB z synchronizacją
W zestawie 4 wentylatory ARGB (3 wlotowe z odwróconymi łopatkami + 1 wylotowy) z możliwością łańcuchowego łączenia oraz pełną synchronizacją podświetlenia z płytą główną.
Pełna wentylacja typu mesh
Duże panele mesh na górze i dole zapewniają maksymalny przepływ powietrza dla efektywnego chłodzenia.
Gotowa na serię RTX 50
Obsługa kart graficznych o długości do 410 mm - idealna dla najnowszych kart graficznych nowej generacji.
Nowej generacji szybki panel I/O
Wyposażona w port USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20 Gb/s) oraz dwa porty USB 3.0, zapewniające szybką i elastyczną łączność.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX ATX ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (bok) 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok) 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm (dół) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (góra) 1 x 120 mm (bok) 1 x 360 mm (dół) 1 x 280 mm (bok) 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (góra) 1 x 360 mm (góra) 1 x 120 mm (dół) 1 x 240 mm (dół) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 2 x USB 3.0 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 240 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
425 x 285 x 400 mm |
| Oznaczenia | |