Oasy One Protein Adult Small/Mini Salmon 200gr
Dostępność: 22 szt.
Cena: 9.59 Cena przed promocją: 10.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 9.59 Cena przed promocją: 10.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 200 g |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | OASY One Protein |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 3% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 61mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.