Oasy One Animal Protein Puppy Small/Mini Lamb 0,8kg
Dostępność: 7 szt.
Cena: 39.37 Cena przed promocją: 43.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 39.37 Cena przed promocją: 43.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | OASY One Animal Protein |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wiek pupila | Junior |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Włókna surowe | 2,7% |
| Białko | 31% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Szerokość | 249mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 94mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.