Oasy One Animal Protein Puppy M/L Salmon 12kg
Dostępność: 12 szt.
Cena: 269.85 Cena przed promocją: 299.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 269.85 Cena przed promocją: 299.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | OASY One Animal Protein |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Włókna surowe | 2,7% |
| Białko | 29% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 504mm |
| Długość | 396mm |
| Wysokość | 176mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.