Oasy More Love Tuna with Pumpkin 70gr
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.31 Cena przed promocją: 9.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.31 Cena przed promocją: 9.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 70 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | OASY More Love |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 19,42% |
| Zawartość tłuszczu | 0,6% |
| Popiół surowy | 1,23% |
| Włókna surowe | 0,18% |
| Zawartość wilgoci | 77,61% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.