ORIJEN Original Cat - sucha karma dla kota - 5,4 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.29 Cena przed promocją: 333.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.29 Cena przed promocją: 333.65 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Kurczak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Włókna surowe | 3% |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Białko | 40% |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 550mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.