ORIJEN Original 2kg
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.45 Cena przed promocją: 134.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.45 Cena przed promocją: 134.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Białko | 38% |
| Włókna surowe | 5% |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 230mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.