ORIJEN Kitten Sucha Karma dla kociąt 1,8kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 177.37 Cena przed promocją: 197.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 177.37 Cena przed promocją: 197.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rodzaj opakowania | Plastikowa torba |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bez soi | Tak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Indyk |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek zwierzęcia | Kocięta |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Białko | 40% |
| Popiół surowy | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 359mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 235mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.