ORIJEN Guardian 8 Cat 340g
Dostępność: 23 szt.
Cena: 39.98 Cena przed promocją: 44.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 39.98 Cena przed promocją: 44.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez konserwantów | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 340 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Białko | 40% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 210mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.