O'CANIS Konina z ziemniakami - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.53 Cena przed promocją: 15.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.53 Cena przed promocją: 15.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Konina |
| Smak karmy | Ziemniak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 400 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Konina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Bez konserwantów | Tak |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość żelaza | 10 mg/kg |
| Bez cukru | Tak |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Bez laktozy | Tak |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość witaminy D3 | 250 IU/kg |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość tłuszczu | 2,8% |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.