O'CANIS Kaczka, proso, marchew - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.38
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Przeznaczenie | Pies |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Kaczka |
| Smak karmy | Proso |
| Smak karmy | Gruszka |
| Smak karmy | Marchewka |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Waga produktu | 400 g |
| Zawartość tłuszczu | 4,2% |
| Zawartość wilgoci | 74,4 % |
| Bez konserwantów | Tak |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Białko | 9,7% |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.