Nożyce do żywopłotu elektryczne 520W CASALS CHT23050C
Symbol: C66005000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 256.82 Cena przed promocją: 285.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C66005000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 256.82 Cena przed promocją: 285.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Tłumienie drgań | 13 m/s² |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Prędkość skokowa | 1800 spm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Długość cięcia | 1,6 cm |
| Moc silnika | 520 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 2,54 kg |
| Szerokość | 800mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 175mm |