Nożyce do żywopłotu akumulatorowe 18V, 20cm BCSS18D1-QW BLACK+DECKER
Symbol: BCSS18D1-QW
Dostępność: 3 szt.
Cena: 342.68 Cena przed promocją: 380.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BCSS18D1-QW
Dostępność: 3 szt.
Cena: 342.68 Cena przed promocją: 380.76 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 364mm |
| Długość | 214mm |
| Wysokość | 119mm |