Nóż do chleba 21 cm Functional Form 1057538
Symbol: 1057538
Dostępność: 20 szt.
Cena: 112.50 Cena przed promocją: 125.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1057538
Dostępność: 20 szt.
Cena: 112.50 Cena przed promocją: 125.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Do pieczywa |
| Długość ostrza | 21.3 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Stojak | Nie |
| Kolor | Pomarańczowy Czarny |
| Długość | 34.2 cm |
| Szerokość | 3.6 cm |
| Waga | 98 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |