Nóż Combat Recon 10 101 INC Model A GREEN
Symbol: 455461
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.29 Cena przed promocją: 71.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 455461
Dostępność: 0 szt.
Cena: 64.29 Cena przed promocją: 71.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Nóż |
| Etui ochronne | Tak |
| Typ noża | Nóż survivalowy |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj ostrza | Gładkie, Ząbkowane |
| Kolor ostrza | Czarny |
| Materiał ostrza | Metal |
| Kolor uchwytu | Zielony |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał rękojeści | Metal |
| Materiał rękojeści | Paracord |
| Waga produktu | 270 g |
| Długość ostrza | 93 mm |
| Długość produktu | 180 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 323mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu ostrza z żywnością podczas nieużywania.
• Ostrzeżenie: Produkt jest ostry, używać z zachowaniem ostrożności.