Noco GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank
Symbol: GBX155
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1932.49 Cena przed promocją: 2147.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GBX155
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1932.49 Cena przed promocją: 2147.21 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Port USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Pojemność silnika Diesla (max) | 8 l |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Tryby latarki | 10% |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Tryby latarki | 50% |
| Tryby latarki | Migający |
| Tryby latarki | Tryb SOS |
| Tryby latarki | 100% |
| Pojemność silnika benzynowego (max) | 10 l |
| Diody LED | Tak |
| Prąd wyjściowy | 4250 A |
| Światło LED | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Prąd wyjściowy portu USB | 3 A |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 20 V |
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed iskrzeniem |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Czas ładowania | 64 godz |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ładowania | 60 W |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 2,64 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Głębokość opakowania | 207,7 mm |
| Szerokość opakowania | 122,9 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,18 kg |
| Wysokość opakowania | 343,1 mm |
| Pokrowiec | Tak |
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
| Przewody | USB Type-C |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 284,9 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 368 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,1 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 228 mm |
| Szerokość | 363mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 230mm |
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji baterii i sprzętu elektronicznego.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą; w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.
• Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur ani otwartego ognia, może grozić wybuchem.