Noco GB40 Boost 12V 1000A Jump Starter Powerbank
Symbol: GB40
Dostępność: 30 szt.
Cena: 611.49 Cena przed promocją: 679.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB40
Dostępność: 30 szt.
Cena: 611.49 Cena przed promocją: 679.43 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed iskrzeniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem |
| Przeznaczenie | Silniki benzynowe o pojemności do 6 l i silniki diesla o pojemności do 3 l |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Obsługiwany typ akumulatora | 12 V kwasowo-ołowiowy |
| Przeznaczenie | Rozruch akumulatorów samochodowych |
| Typ zasilacza | Auto |
| Ilość portów 12V | 1 |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporny | Tak |
| Światło LED | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2,1 A |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Maksymalny prąd ładowania | 1000 A |
| Prąd ładowania USB | 2.1 A |
| Wysokość produktu | 43,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
| Głębokość produktu | 80,3 mm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 1,11 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Liczba trybów oświetlenia | 7 |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Liczba cykli ładowania | 1000 |
| Maksymalna liczba rozruchów | 20 |
| Pokrowiec | Tak |
| Przewody | Przewód wraz z zaciskami do akumulatora |
| Przewody | Micro-USB |
| Ładowarka samochodowa | Nie |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur ani otwartego ognia, może grozić wybuchem.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji baterii i sprzętu elektronicznego.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą; w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem.