Niszczarka do dokumentów Esperanza RAZOR EN103
Symbol: EN103
Dostępność: 7 szt.
Cena: 190.94 Cena przed promocją: 212.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EN103
Dostępność: 7 szt.
Cena: 190.94 Cena przed promocją: 212.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 220 mm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2500 mm/min |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 380mm |