Niszczarka HSM shredstar X5, P-4 18L 4,5x30 mm
Symbol: 1043121
Dostępność: 9 szt.
Cena: 421.28 Cena przed promocją: 468.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1043121
Dostępność: 9 szt.
Cena: 421.28 Cena przed promocją: 468.09 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wymiary ścinek | 4.5 mm |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 5 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2100 mm/min |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 125 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 430mm |